Mindenki Temploma

Kedves Barátom!

Sok szeretettel köszöntelek a Mindenki Temploma Gyülekezetének honlapján.

 

Azzal a szándékkal hoztuk létre ezt a közösségi platformot, hogy  kapcsolatba léphess velünk, ha meg szeretnél minket ismerni. Rendszeresen hírt adunk  magunkról, hogyan élünk, és gondolkodunk a jelenvaló és elkövetkező világról.
Tovább olvasom

Mindenki TemplomaMindenki TemplomaMindenki TemplomaMindenki TemplomaMindenki TemplomaMindenki TemplomaMindenki Temploma

Kérdések és üzenetek fóruma

Szólj hozzá Te is!
Írd le véleményed, kérdésed, szívesen közöljük!

Új hozzászólás

Név:

Az üzenet szövege:


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

adminisztrátor hozzászólása

Kedves Kalmár Ilona!

Az 1%-os felajánlással ha gondolja, a Magyar Pünkösdi Egyházat tudja támogatni, aminek a technikai száma 0138.

Köszönjük a ránk gondolást!

Írta: 2026-05-21, 07:17:03-kor
kalmarilonaanna70@gmail.hu hozzászólása

Jónapot kívánok. Technikai számot szeretném megtudni, az 1% adó jóvárás miatt. Köszönöm.

Írta: 2026-05-19, 07:50:42-kor
F. András hozzászólása

Kedves Vajas Márton!

A kért ének zenei anyagait elküldtem a megadott (és a jelen felületről kitakart) e-mail címre, remélem, örömet és áldást jelent majd.

Testvéri szeretettel,

F. András

Írta: 2026-02-24, 21:49:51-kor
Adminisztrátor hozzászólása

Kedves Horváth Jánosné!

Köszönjük szépen az érdeklődést, a Mindenki Temploma Gyülekezete a volt Kőbányai Zsinagógában működik, lelkipásztoraink Bereczki Sándor és Ágnes. Hála legyen Istennek, hogy mindig kirendelte az anyagiakat, hogy templomunkban a téli időszakban is megfelelően meleg, világos legyen.

Iványi Gábor metodista lelkész egy más közösségben működik.

Isten áldását kívánjuk!

Írta: 2026-02-24, 21:45:29-kor
Vajas Márton hozzászólása

Kedves testvérek! 

A napokban hallgattam töletek a Facebookon azt a dicséretet, " Jézus Krisztus mindörökre átadom magam. El tudnátok nekem küldeni a kottáját, hogy megtanulhassuk mi is Piliscsabán  Nagyon nagyon köszönöm. Áldottak vagytok!

Testvéri szeretettel Marci Piluscsabáról 

Email címen [...]

Írta: 2026-02-24, 09:12:33-kor
Horváth Jánosné hozzászólása

Áldás, békesség! Évek óta hallgatom a Mindenki temploma Istentiszteleteit.

 Úgy tudtam, hogy a volt Zsinagógát a Bereczki házaspár újjíttatta fel és Ők hozták létre az ottani közösséget is. Most olvasom az Interneten, hogy az Iványi Gábor gyülekezetében (Mindenki temploma) kikapcsolták az áramot, fűtést, vizet.

 Érdeklődöm, hogy tulajdonosváltás történt? Szeretettel: Horváth Jánosné.

Írta: 2026-02-20, 15:36:00-kor
Admin hozzászólása

Kedves Petri Zsuzsanna!

Sajnáljuk, hogy nem sikerült a kapcsolatfelvétel, a Messenger üzenetek nem mindig jutnak el a címzetthez.

Ha esetleg megadná az e-mail címét (azt természetesen nem tesszük közzé ezen a felületen), akkor közvetlenül is meg tudnánk keresni Önt.

Vagy esetleg még javasolnám a következő e-mail címet is a kapcsolattartásra: mindenkitemploma@mindenkitemploma.hu 

Ezen kívül nagy szeretettel imádkozunk is minden hozzánk eljutó imakérésért!

Sok erőt és jó egészséget kívánunk!

Szeretettel: a honlap adminisztrátorok

Írta: 2025-12-01, 10:14:31-kor
Petri Zsuzsanna hozzászólása

Tisztelt Bereczki házaspár!

Több év tizede követem a gyülekezet tanítását, sőt  jártam még a Gizella u. gyülekezetükbe is, fiatal koromban.

 

Tisztelem, amit tesznek  a drog, alkohol függő betegekért.

De sajnos, amit Önöknek írtam privátba a mesengeren, válaszra sem méltatták, hogy hol tudnék segítséget kérni  alkoholista lányomert  mert az ő kislányát nevelem, gyámja vagyok. 

Kértem nem-e tudnának segíteni, jogilag is tanácsot adni, stb, mert Önöknék sok ember van, akik orvosok, jogászok stb, de semmilyen választ nem kaptam.

Elég csalódott vagyok, de Önökről csak jó véleményem volt, de hiába.

Beteg is vagyok és imát is kértem, hogy 72 évesen tudjam még a kisunokám nevelni.

Hát köszönöm, ennyi.

Írta: 2025-11-15, 20:36:12-kor
Adminisztrátor hozzászólása

Kedves Vigici!

Jelenleg a vasárnapi istentiszteletek felvételei visszanézhetők, ezek a honlap kezdőoldalán (vagy a hírek között) az "Istentiszteletek folyamatosan frissülő videófelvételei XII" elnevezésű hírben találhatók. A PAX televízióban vetített evangelicáziós alkalmak visszanézésére a honlapon nincsen lehetőség. Sok áldást kívánunk szeretettel!

 

Írta: 2025-06-26, 09:17:57-kor
vigici hozzászólása

hol tudnam a mai evangelizacio teljes anyagat visszanezni?  

koszonettel vennem a valaszt

Írta: 2025-06-24, 11:41:44-kor